Strona główna  »  Z życia szkoły

Z życia szkoły

Imprezy edukacyjne i kulturalne dla uczniów w roku szkolnym 2009/2010

W minionym roku dla uczniów naszej szkoły zorganizowano wiele imprez kulturalno-rozrywkowych i edukacyjnych. Kilkakrotnie młodzież uczestniczyła w apelach szkolnego koordynatora ds. bezpieczeństwa na temat właściwego zachowania się w szkole i poza nią, przemocy oraz o…

Imprezy kulturalne dla uczniów w roku szkolnym 2008/2009

W minionym roku dla młodzieży naszej szkoły zorganizowano wiele imprez kulturalno-rozrywkowych i edukacyjnych. Już we wrześniu uczniowie wzięli udział w programie artystyczno-edukacyjnym „Zdrowie i ekologia”. Tuż przed Świętem Zmarłych klasa III odwiedziła Cmentarz Parafialny w…

Wycieczka klas I-III do Bałtowa - maj 2009

18 maja 2009r. klasy I – III odbyły wycieczkę do Juraparku w Bałtowie. Pierwszą atrakcją był spływ rzeką Kamienną. Trasa ma długość ok. 4km, a tratwami kierują flisacy ubrani w regionalne stroje. Po spływie udaliśmy…

Wydarzenia roku 2007/2008 w naszej szkole

Wrzesień Wyjazdy na Krytą Pływalnię w Strzyżowie Uczniowie klas młodszych brali udział w zajęciach rekreacyjno-sportowych z instruktorem.(13.09.2007r., 20.09.2007r., 27.09.2007r.- po 2 godziny) Uczniowie klas IV-VI - 2 wyjazdy po 2 godz. Piknik - Żegnaj lato…

Imprezy i inicjatywy dla uczniów w roku szkolnym 2006/2007

W minionym roku szkolnym młodzież naszej szkoły uczestniczyła w wielu imprezach kulturalno-rozrywkowych. 21 września uczniowie w czasie pikniku rekreacyjnego pożegnali lato. W październiku obejrzeli Lekcję Iluzji – widowisko prowadzone przez znakomitego magika. Zgodnie z ceremoniałem…